user_mobilelogo

Szybki kontakt:

Wpisz imię
Wpisz adres e-mail Mail nieprawidłowy
Wpisz zapytanie

Informujemy, że od dnia 1 września miasto Nowy Sącz przejmuje od mieszkańców obowiązek opróżniania zbiorników na nieczystości ciekłe.  Usługę w tym zakresie wykonywać będzie NOVA SP. Z O.O.

W związku z powyższym w załączeniu (foto) Harmonogram odbioru nieczystości ciekłych obowiązujący od 1 września 2017r. do
30 grudnia 2017r.

Zgodnie z przyjęta przez Radę Miasta Nowego Sącza uchwałą, stawka opłaty za 1m3 odbieranych nieczystości ciekłych wynosi
15 zł. Dodatkowo informuję, że zgodnie
z obowiązującym regulaminem utrzymywania czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza, podmiotowi odbierającemu nieczystości ciekłe należy zapewnić, w terminie wskazanym w harmonogramie, swobodny dostęp do zbiorników z nieczystościami ciekłymi, umożliwiając ich opróżnienie bez narażenia na szkodę ludzi, budynków bądź pojazdów.

W sytuacji, gdy budynek stanowiący Państwa własność został podłączony do sieci kanalizacyjnej należy o tym fakcie poinformować Urząd Miasta Nowego Sącza.

Wszelkie informacje można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Nowego Sącza – ul. Szwedzka 2,
33-300 Nowy Sącz, pok. 205 i 206, tel.: 18 / 448 67 52,
fax: 18 / 448 67 55 oraz od pracowników firmy NOVA SP. Z O.O.
pod numerem 18 / 400 03 05, na stronie internetowej www.nowysacz.pl lub wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pismo3 Wykaz1-wyw.n.ciekłych

Pismo3 Wykaz2-wyw.n.ciekłych

Poprzednie artykuły:

parafia1

 

szkola1

 

sport1

 

zycie1

 

Partnerzy:

 W tym miejscu wrzucimy logo zaprzyjaźnionych firm, organizacji lub reklamę itp.