user_mobilelogo

Szybki kontakt:

Wpisz imię
Wpisz adres e-mail Mail nieprawidłowy
Wpisz zapytanie

KLUB SENIORA w ZAWADZIE
rozpoczął swoją działalność

Inicjatywa utworzenia Klubu Seniora w Zawadzie pojawiała się, co jakiś czas. Ostatnio sprawę tę poruszono na spotkaniu opłatkowym seniorów naszego osiedla, które odbyło się 17 grudnia ubiegłego roku.  Wtedy ks. dr Antoni Koterla – Proboszcz Parafii Matki Bożej Bolesnej zadeklarował udostępnienie pomieszczenia plebanii na spotkania klubu.

Dzięki życzliwości Księdza Proboszcza odbyło się w dniu 20 lutego 2018r. pierwsze integracyjne spotkanie seniorów. Na spotkanie, którego gospodarzem był nasz Proboszcz przyszło 12 osób, w tym przewodniczący Zarządu Osiedla Tadeusz Kulpa.  Uczestnicy spotkania wybrali Zarząd Klubu Seniora w składzie: przewodnicząca - Agnieszka Pancerz, wiceprzewodniczący – Ryszard Basiaga, sekretarz – Urszula Wieczorek.  Ponadto zatwierdzono Regulamin Klubu Seniora oraz uchwalono ramowy plan pracy klubu.

Wszystkich zainteresowanych Seniorów osiedla Zawada zachęcamy do wstąpienia do Klubu Seniora. Zadaniem "KS" jest integracja i wspieranie aktywności osób starszych, zapewnienie spędzania czasu w ciekawy sposób i w miłej atmosferze, rozwijanie zainteresowań i wymiana doświadczeń. Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 10 kwietnia (wtorek) b.r. na plebanii od godziny 17-tej.    

Serdecznie zapraszamy!  

Więcej informacji w naszej zakładce Osiedle/Klub Seniora

Poprzednie artykuły:

parafia1

 

szkola1

 

sport1

 

zycie1

 

Partnerzy:

 W tym miejscu wrzucimy logo zaprzyjaźnionych firm, organizacji lub reklamę itp.