user_mobilelogo

Szybki kontakt:

Wpisz imię
Wpisz adres e-mail Mail nieprawidłowy
Wpisz zapytanie

Drodzy mieszkańcy, Pan Paweł Terebka członek Zarządu Osiedla ZAWADA zwrócił się z prośbą do Miejskiego Zarządu Dróg w sprawie wycinki krzewów. Poniżej jest zacytowana prośba jak i pismo od MZD Nowy Sącz.


"W imieniu mieszkańców osiedla Zawada zwracam się z uprzejmą prośbą dokończenia budowy chodnika przy ul. Kamiennej w Nowym Sączu. Sprawa to jest szczególnie pilna gdyż przedmiotową ulicą dzieci chodzą do szkoły, mieszkańcy na przystanek autobusowy oraz do sklepu spożywczego i w związku z tym istnieje zagrożenie dla życia i zdrowia.

Ponadto wnioskuję o wycięcie drzew i krzewów w rejonie ul. Kamiennej jadąc w kierunku Nowego Sącza od posesji numer Kamienna 43 do mostu na rzecze Kamienicy po prawej stronie oraz za mostem w kierunku Nowego Sącza na wysokości wlotu ul. Wypoczynkowej również po prawej stronie.

Generalnie wnioskuję się o wycięcie wszystkich drzew i krzewów w rejonie mostu na rzecze Kamienicy w ciągu ul. Kamiennej.

Uzasadnienie przedmiotowego wniosku: drzewa i krzewy rosną w pasie drogowym stwarzając ogromne niebezpieczeństwo dla kierowców, niemal przy samym asfalcie, w bardzo bliskiej odległości od jezdni, gałęzie drzew zwisają na jezdnię, samochody ciężarowe i autobusy komunikacji miejskiej przy mijaniu się zahaczają o nie, podczas zimowego odśnieżania tworzą się wysokie bandy na poboczu, w zimie oblodzone i zaśnieżone gałęzie zwisają na jezdnię co stwarza niebezpieczeństwo dla kierowców, intensywna roślinność w bezpośredniej bliskości drogi bardzo ograniczona widoczność kierowcom, ponadto w tym miejscu występuje łuk drogi.

W imieniu mieszkańców osiedla Zawada bardzo proszę o pilne wykonanie przedmiotowych prac. 

Pozdrawiam,

ppor. rez. mgr Paweł Terebka
członek Zarządu Osiedla Zawada"

Pismo MZD

Poprzednie artykuły:

parafia1

 

szkola1

 

sport1

 

zycie1

 

Partnerzy:

 W tym miejscu wrzucimy logo zaprzyjaźnionych firm, organizacji lub reklamę itp.